Aš esu

Apie mane

Esu Raminta – mama savo vaikams, moteris savo vyrui, dukra – tėvams, sesuo – broliui. Pirmagimė į mano pasaulį atnešė ne tik motinystės patirtį, bet ir pašaukimą. Jai augant ėmiau svajoti apie buvimą prie gimdančios moters ir gebėjimą pagauti – priimti gimstantį vaikelį. Taip tapau akušere. Studijų metu motinystės patirtį sutvirtino sūnaus gimimas, o vėliau dar vienos dukters gimtis. Tačiau to neužteko, tad toliau domiuosi šiuolaikinės pribuvėjystės ir akušerijos tradicijomis Lietuvoje ir pasaulyje, keliauju į konfernecijas ir renginius, kuriuose kalbama ne tik apie patį gimdymo momentą, bet ir apie tokius dalykus kaip žmogaus teisės gimdyme. Prie viso to baigiau ir pirmuosius dulų mokymus. Juose įgytos žinios ir patirtys papildė žinių bagažą sukauptą studijų metu. Esu krizinio nėštumo savanorė ir padedu vaikelio atėjimui pasiruošti šiuo metu krizinį nėštumą patiriančioms moterims. Į vaiko atėjimo ir auginimo etapą žvelgiu holistiškai ir nededu taškų ar brūkšnių tarp gimdymo, nėštumo ar pogimdyminio laikotarpio.

Tikiu, kad ne už kalnų ir ta diena, kai šeimos galės oriai ir saugiai pasitikti savo vaikus, ten kur pačios nuspręs ir nesvarbu ar tai bus gimdymo namai, ar natūralaus gimdymo centras, ar jų pačių namai.

Gyvybės medis – mano namai interneto pasaulyje. Po juo telpa asmeniniai pasakojimai, išgyvenimai, pastebėjimai, komentarai, informaciniai straipsniai. Ateity planuoju vesti radijo laidas internete, kad esamos ir būsimos mamos, galėtų ne tik skaityti bet ir klausyti.

Man visada galima rašyti asmeniškai, komentuoti mano įrašus ar sekti “Gyvybės medį“ feisbuko paskyroje.

 

 

 

Reklama

Komentarų: 2 Pridėti Jūsų

  1. hmm... parašė:

    taip taip… kurgi ne… prostitutes ypatingai yra uz ka gerbti – uz isgamu pasetos gyvybes niekinima… uz genomo nuolatini tobulinima… taip taip, as ir uz…

    1. zalvarine parašė:

      mielas žmogau, jas teisti lengva, nes taip jos darko kūną, moralę, vaikus ir t.t. tačiau kitavertus tie kurių mes nematom tuos pačius kūnus, moralę ir vaikus ir t.t. žaloja dar labiau… o iš pažiūros atrodytų, kad yra normalūs žmonės, tad tai verčia susimąstyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s